פיג'י – פעילות עם ילדים בסובה בירת פיג'י

הצטרפו לצוות מתנדבים מרחבי העולם לפעילות מעשירה עם ילדים המתחילים את דרכם בבית הספר, בסובה, בירת פיג'י השוכנת באי ויטי לבו. הפעילות כוללת תרגול בסיסי באנגלית וארגון פעילויות חברתיות ומשחקים.

674
675
676
677
678
679
680
681
682
684
685
687
688
689
690
691
692
693
694
695
696
697

מידע כללי

מיקום: סובה, האי ויטי לבו, פיג'י

משך התכנית: 2-8 שבועות

נמל תעופה: נמל התעופה הבינלאומי בסובה

אופי ההתנדבות: פעילות עם ילדים

מספר משתתפים: עד 10 מתנדבים

גיל: 18 – 45

התוכנית כוללת

מגורים: חדרים משותפים במרכז

אוכל: בימי שני-שישי 3 ארוחות ביום, שבת-ראשון 2 ארוחות ביום

הכשרה: הדרכה והכשרה במקום עם ההגעה

תמיכה: מהארץ במקרה הצורך

איסוף: איסוף מנמל התעופה ביום ההגעה

לא כולל

טיסות, ויזה בהתאם למשך ההתנדבות, ארוחות נוספות בסופי שבוע, הוצאות אישיות, מיסי נמל וכל מה שלא מופיע תחת הכותרת "כלול בתכנית"

מיקום

סובה היא עיר הבירה של מדינת האיים פיג'י, והיא שוכנת באי ויטי לבו. זוהי עיר גדולה ותוססת המשמשת כמרכז הכלכלי, האדמיניסטרטיבי והפוליטי של המדינה. העיר יושבת על גבעות באזור חוף הים, והיא מהווה מוקד משיכה לטיילים ומהגרים ממדינות שונות באזור כמו אוסטרליה וניו זילנד, ועוד.

על התכנית

מטרת תכנית זו היא לסייע לצוותי חינוך מקומיים בהכנת ילדים בגילאי 4-7 לקראת חווית בית הספר המצפה להם. כוח האדם העוסק בהוראה בפיג'י אינו מספק והכיתות גדולות למדי, כך שהמורים והמחנכים זקוקים לעזרה רבה. המתנדבים בתכנית מסייעים בהנחלת אנגלית בסיסית וכישורי למידה שונים, באמצעות משחקים והפעלות מהנות.

שבוע הכנה

בשבוע ההכנה המשתתפים בתכנית לומדים על התרבות והמנהגים בפיג'י, כדי להפוך את החוויה לנוחה יותר. בשבוע זה מסיירים בסובה, מבקרים בשווקים ובנמל וישנה הזדמנות ללמוד כמה מלים שימושיות בשפה המקומית ולהשתתף בסדנאות שונות של מלאכת יד.

אופי ההתנדבות

המתנדבים בתכנית מסייעים לצוותי הוראה בגני ילדים שונים. הפעילויות עשויות לכלול:

  • הוראת אנגלית בסיסית
  • ארגון פעילויות להנחלת אנגלית
  • משחקים עם הילדים
  • ארגון פעילויות להנחלת כישורים שונים

הפעילות מתקיימת בימי שני עד שישי, כחמש שעות ביום. אחר הצהריים יש זמן לתכנן הפעלות ליום הבא. סופי השבוע בימים שבת וראשון חופשיים.

חופשות 2017: בתאריכים הבאים, הילדים בחופשה. בחלק מהמקרים יהיו פעילויות חלופיות:

12.8-25.8.2017 – חופשת סוף סימסטר

25.11.2017- 15.1.2018 חופש גדול

שבועיים לפני תקופת המבחנים, בחלק מבתי הספר, הילדים עסוקים בחזרה על החומר והכנה למבחנים. המתנדבים יוכלו לבחור בין עזרה בהכנה זו או הצטרפות לצוות השיפוצים.

מגורים ואוכל

מגורים: במרכז העיר סובה, בחדרים משותפים לארבעה עד שישה, בכל חדר מאוורר וחדר רחצה צמוד עם מקלחת, מים חמים ובית שימוש מערבי. במגורים ישנו מקרר לשימוש המתנדבים. גני הילדים נמצאים במרחק שונה מבית המתנדבים, חלקם בקרבת מקום ואחרים במרחק של עד 30 דקות. ישנה אפשרות לשדרוג המגורים לחדר פרטי, בתוספת תשלום.
אוכל: במהלך ימי הפעילות (שני-שישי) ישנן שלוש ארוחות ביום. במהלך סוף השבוע (שבת-ראשון) 2 ארוחות. ארוחת הבוקר בסגנון מערבי, וצהריים וערב בסגנון המקומי, או לעתים הודי או מערבי. במרחק 55 דקות הליכה מהמגורים ישנו סופרמרקט.
אינטרנט: בגורים ישנו אינטרנט אלחוטי.
כביסה: ישנה אפשרות לשירות כביסה בעבור תשלום נוסף.

טיפים

סובה היא עיר שוקקת ויש בה מסעדות, בתי קפה ואופציות שונות לפעילויות בים. בסופי שבוע אפשר לצאת לסיורים ברחבי פיג'י, צוות התכנית ישמח להמליץ על טיולים ופעילויות אפשריות.

 דרישות מינימום

  • מגיל 18 עד 45
  • נכונות לפעילות עם ילדים
  • אנגלית ברמה בסיסית לפחות
  • תעודת יושר

הבהרה: ייתכן והמידע המופיע בעמוד זה אינו מעודכן באופן מלא. בכדי לקבל את המידע המלא והמעודכן חשוב לצפות בעמוד התכנית באתר GoEco באנגלית:


לחצ/י למעבר לאתר באנגלית

מעוניינ/ת לשמוע עוד על התכנית?

בוא/י נדבר!  הרשמה לעדכונים ופרסומים


קרא/י עוד בבלוג שלנו