התנדבות באוסטרליה וניוזילנד

מוסיפים לטיול באוסטרליה וניו זילנד תוכן משמעותי ונוחתים ברכות – הצטרפו לקבוצת מתנדבים בינלאומית באוסטרליה ובניו זילנד. באוסטרליה וניו זילנד קיים מגוון נדיר ומיוחד של חי וצומח, וזאת הסיבה שהן מארחות שתי תכניות התנדבות מצוינות לשימור סביבה ברחבי היבשת ולטיפול בחיות בר הנמצאות בסכנת הכחדה בקווינסלנד. אם יש לכם זמן, תוכלו ליהנות מכל העולמות ולהתנדב בשתי התכניות ביחד עם מתנדבים נוספים מרחבי העולם.

תכניות התנדבות נבחרות באוסטרליה

אוסטרליה – מקלט לחיות בר

במרחק שעה נסיעה מסידני, נמצא מקלט ייחודי זה לחיות בר. המקלט מסייע לבעלי חיים מגוונים ביניהם קופי קואלה, וומבאט, קנגורו ועוד עשרות סוגים וזנים של חיות הבר של אוסטרליה. צוות המקום פועל להשבת בעלי חיים בחזרה לטבע, ומטפל בחיות שאינן יכולות לשרוד בטבע מסיבות שונות. המתנדבים במקום מסייעים לצוות בהכנת אוכל והאכלות, תחזוקה וניקיון של המקום ועוד.

אוסטרליה – שימור שונית המחסום הגדולה

שונית המחסום הגדולה היא מאתרי הטבע הידועים והחשובים ביותר באוסטרליה ובעולם, והיא בית למינים רבים המצויים בסכנת הכחדה, ביניהם לוויתנים, דולפינים, דגים ועוד. התכנית מספקת הזדמנות חד פעמית לתרום לשימור הטבע תוך שיפור כישורי הצלילה שלכם ולימוד מרתק על הסביבה הימית המיוחדת הזאת. אפשר לשלב התנדבות בתוכנית עם טיול ארוך יותר באוסטרליה, ולהתחיל בנחיתה רכה.

סרטי מתנדבים בעולם