התנדבות בדרום אמריקה

מוסיפים לטיול בדרום אמריקה תוכן משמעותי ונוחתים ברכות – הצטרפו לקבוצת מתנדבים בינלאומית בדרום אמריקה. דרום אמריקה – יעד מועדף על מתנדבים ומטיילים מכל העולם. משימור סביבה ביערות אקוודור ועד סיוע ליתומים בפרובינציית בואנוס איירס, ארגנטינה, התנדבות בדרום אמריקה היא הזדמנות מיוחדת לחוות את העושר התרבותי והטבעי של היבשת ממקור ראשון. בהתבסס על שנים של ניסיון ודיווחים מעמיקים מהשטח, יצרנו מאגר איכותי של תכניות התנדבות בתחומים של שימור בעלי חיים, פיתוח קהילתי, חינוך ושימור סביבה. תכניות לדוגמה: מרכז לשיקום חיות בר ושימור יערות באקוודור, סיוע לילדים ונוער בארגנטינה וחונכות לילדים העובדים ברחוב בפרו. אם יש לכם זמן, תוכלו ליהנות מכל העולמות ולהשתתף בכמה תכניות התנדבות בתחומים שונים לפי בחירתכם.


תכניות התנדבות נבחרות בדרום אמריקה

אקוודור – מרכז הצלה לחיות בר

באזור האמזוני של אקוודור פועל מרכז הצלה לחיות בר מאז 2006, אליו מגיעים בעלי חיים שהתייתמו, ננטשו או נפצעו. גם אתם יכולים לסייע במאמץ השימור ובמשך שבועיים לפחות לעזור לצוות המקום בהכנת מזון לחיות, תחזוקה וניקיון, סיוע לווטרינר במידת הצורך והיכולת, קבלת מבקרים ועוד. בערבים אפשר לבקר בעיר הסמוכה פויו, להכיר את תרבות המקום וליהנות מחיי הלילה. הצטרפו לצוות של מתנדבים מרחבי העולם לחוויה מיוחדת בלב הטבע המרהיב של אקוודור.

אקוודור – שימור צבי ענק וצבי ים בגלפגוס

הצטרפו לצוות המרכז לשימור צבי הענק של גלפגוס או סייעו בניטור קינים של צבי ים בחופי האי. בכל חודשי השנה תוכלו לתת יד למאמץ לשימור צבי הענק המופלאים בפעולות כמו האכלה, ניקיון, קבלת מבקרים במרכז ההצלה ועוד. בין החודשים דצמבר ומאי, תוכלו לבחור בסיוע בשימור צבי ים כולל חיפוש אחר קינים ואחר הטלות של צבונים. זוהי הזדמנות נהדרת להכיר לעומק את מיני בעלי החיים המרתקים האלו ואת גלפגוס – אחד האיים המעניינים ביותר בעולם וגן עדן לאוהבי הטבע.

אקוודור – סיוע הוראה בגלפגוס

גלפגוס הוא לא רק גן עדן של טבע וחי, הוא גם ביתם של קהילות המזמינות מתנדבים מרחבי העולם לבוא ולסייע בלימוד אנגלית תוך חילופי תרבויות מרתקים. הפעילות בתוכנית עם ילדים בגילאים צעירים, 3-5 , או עם בני נוער ובוגרים, כולל סיוע לצוות ההוראה בשיעורי אנגלית, פיתוח והפעלת תוכניות חינוכיות שונות לשיפור האנגלית בקהילה. סופי השבוע הפנויים הם זמן מצוין לחקור את האי והסביבה.

סרטי מתנדבים בעולם