התנדבות באירופה

בואו לחוות את אירופה באופן בלתי שגרתי במגוון תכניות לשימור בעלי חיים וסביבה, חילופי תרבות ופסטיבלים. ביחד עם מתנדבים נוספים מרחבי העולם תוכלו לגלות פנינים נסתרות ביבשת המוכרת שרק תיירים מעטים מגיעים אליהן. לחקור את איסלנד, ארץ האש והקרח, מדרום לצפון, להתנדב במקלט לחיות בר בלב אי יווני תוסס או להשתלב בכל אחת מתכניות ההתנדבות שבחרנו עבורכם בקפידה בהתבסס על ניסיון של שנים ודיווחים מהימנים מהשטח. משבועיים ועד שנה, זו ההזדמנות המושלמת ליהנות ולתרום ביעדים הקרובים לישראל.

תכניות התנדבות נבחרות באירופה

ספרד – שימור ימי בברצלונה

התנדבות מתחת למים – לצלול ולתרום לניקיון הים התיכון באזור ברצלונה ביחד עם צוות המקום ומתנדבים מרחבי העולם. פעילויות לדוגמא כוללות צלילות לאיסוף פסולת, ניטור ותיעוד הפסולת שנאספת, איסוף מידע לגבי בעלי חיים בסביבה ובחודשי הקיץ גם סיוע במחנות קיץ לילדים כולל פעולות הסברה לשימור הים וסביבתו. בזמן הפנוי אפשר ליהנות מהחיים בברצלונה כמו המקומיים – הצוות המקומי ישמח לתת לכם טיפים למקומות ולאירועים שמחוץ למסלולי התיירים.

פורטוגל -שימור ימי בליסבון

הצטרפו לתנועה עולמית של אנשים ששמים להם למטרה לפעול בנושא הפסולת המזהמת את מי האוקיינוסים ברחבי העולם, ופעלו יחד עם צוות מקומי ומתנדבים מרחבי העולם לניקיון קו החוף של האוקיינוס האטלנטי בפורטוגל. ההתנדבות בתוכנית כוללת צלילות לאיסוף פסולת, ניטור ותיעוד הפסולת הנאספת, איסוף מידע לגבי בעלי חיים בסביבה ועוד. המגורים בליסבון המופלאה ובסופי השבוע תוכלו להכיר את העיר וסביבותיה ולנסוע לערים ויעדים נוספים במדינה.

סרטי מתנדבים בעולם