אודות GoEco

איך הכל התחיל?

בשנת 2005, לאחר ניסיון של התנדבות ביוון, במקסיקו ובישראל, הקמנו את ארגון GoEco כגוף המקשר בין ישראלים לבין ארגוני התנדבות בעולם. בהמשך, יצרנו תכניות התנדבות בארץ ביחד עם גופים מוכרים כמו רשות הטבע והגנים והחברה להגנת הטבע, המיועדים למתנדבים מחו"ל. מאז, בכל שנה, מאות מתנדבים נרשמים אצלנו לתכניות התנדבות באסיה, אפריקה, אירופה, אמריקה הצפונית והדרומית ואוסטרליה.

מי אנחנו?

GoEco הוא ארגון של אנשי טבע וסביבה. לכל צוות הארגון תארים אקדמאיים בתחומי הגיאוגרפיה והסביבה, ולכולנו ניסיון עשיר בטיולים והתנדבות בעולם ובישראל. אנחנו מאמינים ששימור סביבה מתחיל ביומיום ולכן המשרד שלנו דוגל במיחזור, הפחתת שימוש בנייר, כיבוי כל המכשירים האלקטרוניים בסוף היום והתניידות באופניים, ברגל או בתחבורה ציבורית. גם בדברים שגרתיים פחות, כמו נסיעות וטיולים, אנחנו מאמינים שהתנהלות המתחשבת בסביבה ובתרבות המקומית היא לא רק אקולוגית, אלא גם משפרת את החוויה ומעשירה  אותה.

מקימי ומנהלי הארגון הם יונתן גילבן ויונתן טל:

יונתן גילבן
יונתן בעל תואר ראשון בגיאוגרפיה ומנהל עסקים מטעם אוניברסיטת נוטינגהם, אנגליה, ותואר שני בניהול משאבי סביבה וטבע באוניברסיטת חיפה. עבודת התיזה שלו לתואר השני מתמקדת בתועלת הכלכלית והסביבתית של התיירות האקולוגית בישראל. יונתן טייל באריכות באסיה, מרכז אמריקה ואירופה, והשתתף במספר תכניות לשימור טבע במקסיקו ויוון. בארץ, יונתן עבד והתנדב בארגוני טבע וסביבה: המועצה לישראל יפה, רשות הטבע והגנים, המרכז הארצי להצלת צבי ים.

יונתן טל
יונתן בעל תואר ראשון בחוג לגיאוגרפיה וסביבת האדם באוניברסיטת תל-אביב. ליונתן ניסיון עשיר בטיולים ברחבי העולם בדרום מזרח אסיה, אוסטרליה, צפון אמריקה, אירופה והמזרח התיכון. יונתן השתתף בפרויקט לשימור צבי ים ביוון, התנדב ברשות הטבע והגנים במרכז הארצי להצלת צבי ים במכמורת, הקים וניהל שלוש תכניות התנדבות בישראל בהן השתתפו עשרות מתנדבים מרחבי העולם.

למה לנסוע דרך GoEco?

ברחבי העולם ישנן אין-ספור תכניות התנדבות בתחומים שונים וברמות ארגון שונות. בהתבסס על ניסיון של שנים אנחנו מנפים בעבורכם את שטף המידע ומקשרים אתכם רק לתכניות מהימנות, מאורגנות ומשמעותיות כך שהמרץ, הזמן והיוזמה שאתם משקיעים יגיעו למקומות הנכונים. חלק מהארגונים איתם אנחנו עובדים רשומים באונסק"ו, ארגונים אחרים הוספנו למאגר שלנו לאחר שקיבלנו המלצות מגורמים שונים והצלבת מידע מדוקדקת. GoEco הוא הארגון הישראלי היחיד שכל מטרתו היא קישור בין מתנדבים לבין ארגונים ברחבי העולם. הצוות שלנו מספק לכם תמיכה לכל אורך הדרך, החל מבחירת תכנית ההתנדבות המתאימה ביותר, דרך מענה על שאלות בזמן שהותכם בחו"ל ועד קבלת משוב עם חזרתכם לארץ.