התנדבות בברזיל

ברזיל, המדינה הגדולה ביותר בדרום אמריקה, היא בית למדבריות חול לבן, לגונות כחולות, יערות גשם וחופים מרהיבים. בברזיל נערך גם הפסטיבל הגדול בעולם, "הקרנבל", והיא ידועה באווירה התוססת שבה, במסיבות הרחוב השמחות ובדוכני המזון הפזורים בפינות הרחוב.

המוטו הלאומי של ברזיל הוא Ordem e Progresso – "סדר וקדמה", אך הוא לא ייצוג מדויק של המדינה במצבה הנוכחי. למעלה ממיליון בני אדם מתגוררים בשכונות עוני ומצוקה הקרויות "פאבלות" בריו דה ז'נירו לבדה – יותר מ-25% מאוכלוסיית העיר. שיעור עוני גבוה זה יוצר ביקוש רב לסיוע של מתנדבים מרחבי העולם. באמצעות התנדבות בברזיל תוכלו להושיט יד לתושבים ולסייע להם להחזיר את ה"סדר והקדמה" למדינה המיוחדת הזו, שיש בה כל כך הרבה פוטנציאל.  

תוכניות התנדבות בברזיל

ברזיל – טיפול בילדים בריו דה ז'נירו

ברזיל – טיפול בילדים בריו דה ז'נירו בתכנית זו תתנדבו במעונות יום לילדים בפאבלות ותעניקו סיוע חשוב למשפחות הצעירות מהמעמד הנמוך של העיר. תכנית זו משלבת זמן פנוי רב, שבו אפשר לטייל בברזיל ולחוות את ריו התוססת. תקציר מיקום: ריו דה ז'נירו, ברזיל משך התכנית: מינימום שבוע, מקסימום 8 שבועות

ברזיל – הוראת אומנות לילדים בריו דה ז'נירו

ברזיל – הוראת אומנות לילדים בריו דה ז'נירו הפשילו שרוולים ובואו לצבוע ולצייר על קירות ברחבי הפאבלות של ריו דה ז'נירו! עזרו להפוך את השכונות למקום שמח ומואר יותר, ובמקביל ללמד את ילדי המקום שיעורי אומנות וציור. יתרון למשתתפים עם רקע אומנותי. תקציר מיקום: ריו דה ז'נירו, ברזיל משך התכנית: